AntiJB!!

1x02 AntiJonasowych - problém 2 puberťaček

13. září 2009 v 14:35 | by BuRiiNka
Jessica
x

*9.00, Sobota*
°Buch!Tresk!Buch!° "Sakra co to deláš, já ješte spím?" zarvu na bráchu a snažim se znovu zaspat ale ten magor si tam vonku pod mím oknem porád kope tu loptu. "Ty seš proste bezcitný chlapeček,který svou sestričku nenechá ani vyspat! A aby si vedel do tí Ameriky s náma nejedeš! Jo a makej mi udelat snídani.Dík"..Neco si mrmlam po pod nos ale zároveň si uvedomil, že mne už dost napálil a tak mi tu snídani radši jel udelat..když jsem zešla po schodech dolu do kuchyne na stole me čekal šálek kakaa a waffle, no a Martin -to je meno miho brachy a mimochodem je mu 15- uz čučel na bednu. "Jé dík, ty ses nejak prekonal" okomentowala jsem snídani a začala jíst a premýšlet. V duchu jsem si rekla FUUHA ja se už newím dočkat ti Ameriky, po tom wčerejším telefonátu s Ang jse mi totiž zdál dost divný sen. Dojedla jsem zpratala ze stolu a v tom ku mne dobehl brácha.."Hej ségro to s tou Amerikou si nemyslela vážne viď? Moc chci jít s váma!" prevrátila jsem očima "Jasne, že jsem to myslela wážne! Co by jsi tam s náma delal?"... "No co asi!...No a jinak..ehm...víš..Angela je moc hezká holka a mám ji moc rád!" sklopil zrak.."Počkej ty mi tu práwe rikas ze sa ti líbi má nej kámoška?!..Fuha, thak to je hustý!"..zasmál se "Jo a moc!"..začnu se smát a rozcuchám mu vlasy "Brácha ty si mazec!".."Spíš borec!" oprawí mne a dodá "No já jdu ven a jo rodiče se vráti až zítra. Zatim se mej.." No ani mu nestihnu odpowedet a už je venku a ja se hned zdwihnu a wolám Ang..."Hallo" ozwe jse v telefonu a já jsem spoznala, že to neni Ang ale její segra.."Ahoj, je tam Ang?".."Ne ješte spí ale reknu ji at ti zavolá, pa "..má velmi milí hlas pomyslím si.. "Jo,dík nech prijde do nasi cukrárne, papa" zawesím a jedu se osprchowat. Pak si obléknu modré trojštwrťové džínsy, černobíli triko, modré náušky,černé baleríny a jedu do cukrárny.

*11.00,Cukráreň*
Dojdedu tam a Angela tam už sedí vyzerá dosť nervózne "Čauec" oslovím ji a prisednu si. "Jé čau Jess, tak co jsi chtela?".."No mám spoustu novinek a ani newím kde začít." Jess na mne koukne nedočkavým pohledem a já spustím.."No dnes jsem mi zdál diwnej sen. Byli sme v Americe a byli jsme v Carlton hotely s Jonasovymi!" "FUJ!"skoči mi do reči Ang. "Jo taky si myslím ale nejpodiwnejší bylo, že jse tam bili jako redaktorky časopisu InStyle a oni se nám jako skupina dokonce i líbili, no reknu ti bylo to divné a ješte stále mi je z toho zle!" skončila jsem a Angela jen nechapave krouti hlavou "Thak to byl fakt hnusny sen! Ale mít job v InStyle by nebylo zas až tak špatný.."usmeje a zeptá se jestli to je vše co chci...."Tak to ani náhodou" reknu se zvýšenym hlasem.."Ach asi bych ti to ani nemela rikat ale..no thak nejdrív jsem bráchovi rekla, že s nami do Ameriky v žádnem pripade nejde! A on z toho byl hrozne smutny, dokonce mi udelal raňajky aby jsi to u mne udobril. A když jsem se ho zeptala co tam s nami chce delat thak z neho nejak vyklouzlo ze..no...proste ze se mu líbiš!!"...Ang na mne vyvalila oči a sokovane sa zeptala "Co?"...já jsem jenom mykla pleci ale ona byla v úplnem šoku, nevedela jsem co mám ríct a tak jsem jenom čekala na její odpoved. V hlave mi vrtala otazka Jestli se ji on libi take ale pochybowala jsem...no newím..

PK:) môj prvý diel dúfam, že sa páčil..mám zmiešané pocity xD...ale ďalší bude od Jahudky!! + prosím komenty ako sa vám story páči:P

BTW: Celú story nájdete v rubrike Other→AntiJB

1x01 AntiJonasowych - problém 2 puberťaček

13. srpna 2009 v 13:27 | by JahůĐk*@
CLICK NA C.Č. !!!

Angel

x

"Ale,ségra..Víš že je nemám ráda,už jsem ti to několikrát říkala..Nepůjdu" "Angel,prosím..Nepůjdu tam sama to moc dobře víš,tak pro jednou to vydržíš né?A výlet si přeložíš,dyt to tolik peněz nestojí" povzdychne si "Né - a né..Byla jsem stebou před 2 rokama a tento rok nepůjdu .. Nezajímá mě nějaká parta pubertálních kluků" "Ale…" "Né..Stejně je kevin lepší než na živo můžeš ho pusinkovat na plakátech .. To kdyby si udělala na živo,tak nwm nwm" zasměju se "Dobře..Nebudu tě nutit - ale kdyby .. Tak víš kde sem " "Fajn" řeknu a popadnu telefon,který mi leží vedle postele a vytočím známe číslo "Jess??" řeknu zvesela,když uslyšim u telefonu znamej hlas "Je cauec,co se deje?" "Si připravená ?? Už za týden budeme v Americe..Akorát je mi líto tý ségry mno,ale nemohu za to že je nemám ráda..Ale třeba..,někdy budu ale tento výlet rušit nechci .. Měla jsem přepadovku jestli prý nechci jít sní" zasmeje sa.. "No jo uz sa mocky tesim, wis si to predstawit jen mi dwe we welke americe. to je snad splneny sen xD! No segru pozdraw a odkaz ji ze kdyz bude v nasem veku pochopi to.." "Jasna..Já byt jí tak bych se v té její 13 nejradši zustala..Tak jo budu končit,musim se ještě připravit na tu ameriku dyt vlastně v pondělí jedem .. Bože ,nemohu tomu uvěřit - splní se mi sen…A největší je ten - bydlet s moji nejlepší kamarádkou v jednou malém domku - třeba se to splní" "Treba jo. Ale páni už v pondelí! No ja taky jdu, tak pa." "Zejtra se pokud to stihnu zastavim odpoledne..Mějse " "Jo zastav se!"

AntiJonasowych - Problém 2 puberťaček - Úvod!!

15. července 2009 v 23:28 | BuRiiNka and JahůĐk*@
CLICK NA C.Č.!!

*Před 2 rokama*
Angel: *Buuch* opět jsem do někoho narazila,moje tělo a váha se přesunula na chodník a rukama jsem se otřela o zem .. Za necelý den jsem srazila 2 člověky a 2 lampy co se mi připletli pod cestu , "nemůžete dávat sakra pozor?" "Ou promin já jsem tě neviděla,je mi to líto" řekne přátelsky "To je mi jasný , ani lampy mě neviděli" řeknu otravně a sedim pořád na zemi Jessica : (pomyslim si) hm asi dnes ma blby den podam jej ruku "Blby den, co? Fakt me to mrzi pojd pomuzu ti wstat. A ja jsem mimochodoňem Jessica, Jessica Jonson. A je mi to fakt moc lito ja jsem totiz prawe koukala na Brawo a je tu welky titulek JONAS BROTHERS no wis ja ich moc nemusim a tak mne prekwapuje ze po nic cela CR sili...no fakt promin" Angel : Chytnu sé dívčí ruky a postavim si na nohy "Děkuju..Fakt za dnešek toho mám až pokrk,segra se zbláznila do nějakých pubertálních kluků a chce abych šla s ní na koncert fakt hrozný,potom srazim 2 lampy , nějakýho kluka a ted tebe..Jonas brothers??Tak se jmenujou?Počkej o nich mluvila segra to budou ti co právě tady maj koncert že??Hm , aspon v něčem se shodnem - vůbec je nemám ráda,hele můžu se juknout na to bravo ještě ho nemám kupený ..Jinak jmenuji se Angel,Angel morandi " "Yey, Angel pekny jmeno. No jo Jonas to jsou oni a tady mas to Bravo, klidne si ho nech neni tam nic zajimavyho. Ja mam nastasti brachu ten je momentalne do Lady GaGa xD" zasměje se a podá mi časopis "Ou děkuju,ale neměla bych si ho nechat..I ty máš pěkné,jinak nešla bys třeba do cukrárny nebo někam pokecat?" Jess: no nakonec mi prijde jak v poho holka, usmeju se na ni "Jo jasne cukoska dobry napad! Ale zwu te ja za ten pad,jako bolestné."
 
 

Reklama